Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Wycieczki szkolne bieszczady - agroturystyka WIDOK

Wycieczki szkolne Bieszczady

Do naszego pensjonatu zapraszamy również grupy zorganizowane dzieci i młodzieży (wycieczki szkolne, zielone szkoły, obozy sportowe). Mamy możliwość zapewnienia noclegów dla grup do 52-dzieci wraz z nauczycielami oraz wyżywienia (śniadania i obiadokolacje).

Grupy kwaterujemy w pokojach w bieszczadzkim, drewnianym stylu, z łazienkami oraz oddzielnymi wejściami zamykanymi na klucz. Do dyspozycji młodzieży mamy boisko do gry w siatkówkę oraz plac zabaw (z piaskownicą oraz huśtawkami), a także zadaszony grill do wspólnego biesiadowania.

Dzięki lokalizacji w sercu Bieszczadów gwarantujemy spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku, świetne miejsce do wyjść na szlaki górskie i wycieczki po Bieszczadach, a także – świeże powietrze i piękne widoki.

W zależności od rodzaju wycieczki – zarówno w pobliżu pensjonatu młodzież znajdzie mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu, jak i nieco dalej. W pobliżu płynie płytki, czysty potok, idealny na obserwacje fauny i flory. W naszej miejscowości mieści się również stadnina konna – dla dzieci lubiących jazdę konną będzie to świetna rozrywka. Dodatkowo mamy także końcową stację Leśnej Kolejki Bieszczadzkiej, z naszej stacji można dostać się aż do Majdanu (koło Cisnej). Zachęcamy do sprawdzenia innych atrakcji.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o wolnych pokojach oraz cenach dla grup zorganizowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy!